Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Beşiktaş taraftarlarına özel BJK Card

Siyah ve beyazın hakim olduğu; asil, şık ve yalın tasarımıyla gururla taşıyacağın Beşiktaş taraftar kartı BJK Card ile takımına bağlılığını göster.

Borçlanmadan harca, Cashback ile harcadıkça anında nakit kazan, Beşiktaş taraftarlarına özel ayrıcalıklardan yararlan.

Papara Hesabı Aç

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Taraftar Kart, Papara'nın kulüp ve takım taraftarları için geliştirdiği ön ödemeli kart ürünlerinin ortak adıdır. Papara Taraftar Kart ailesi içinde Beşiktaş JK taraftarlarına ayrıcalıklar sunan BJK Card ve Trabzonspor taraftarlarına özel ayrıcalıklar sunan TS Card bulunur.


Taraftar Kart, Papara Cardların tüm özelliklerini taşır. Dünyanın her yerinde ve online alışverişlerde kullanılabilen temassız özellikli kart ile ATM’den para çekme/yatırma işlemleri gerçekleştirilebilir. Üç ayda bir yenilenen Cashback markalarında harcadıkça anında nakit kazandıran Taraftar Kart için aylık kart ücreti ödemek gerekmez.

Papara Card özelliklerinin yanı sıra, Taraftar Kart sahibi kullanıcılarımız kart sahibine özel cashback, çekiliş ve avantajlardan faydalanabilirler.

Taraftar Kart'ı Papara’dan satın alabilirsin. Papara’dan Taraftar Kart siparişi vermek için şu adımları izle:  

  • Papara Card > Yeni Kart adımına git. 
  • Taraftar Kart’ı seç ve Taraftar Kart Satın Al/Tanımla butonuna dokun. 
  • Taraftar Kart Satın Al butonuna dokun.  
  • Dilediğin Taraftar Kart'ı seç.
  • Adresini seç. 
  • İşlemini onayla. 

Hepsi bu kadar. Tek seferlik kart ücreti ₺99,90 Papara hesabından çekilir, kartın hazırlandıktan sonra seçtiğin adrese gönderilir. Tüm aşamaları Papara’dan takip edebilirsin.  

Taraftar Kart koleksiyon değeri taşıyan, kart sahibine özel cashback, çekiliş ve avantajlar sunan özel tasarımlı bir taraftar kartı ürünüdür. Taraftar Kart'ın tek seferlik kart ücreti ₺99,90'dir. Bunun dışında Taraftar Kart için kart aidatı, aylık kart ücreti gibi ödemeler yapmak gerekmez.