PaparaPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Sevdiklerinle yaptığın finansal işlemler, şimdi Sohbet’te.

Sohbet özelliğiyle bir yandan alıştığın gibi mesajlaş, diğer yandan para iste, para gönder, işlem paylaş.

Rehberinden dilediğin Paparalıyı seç, sohbete başla. İster mesaj alıntıla ister mesajlara ifade bırak.

Papara Hesabı Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Papara uygulamasına giriş yaptıktan sonra sohbetlere erişmek için ana sayfada, sağ üst köşede bulunan "Sohbet" ikonuna tıklayabilirsin.

Papara Sohbet özelliğinde hesabı doğrulanmış kişilere mavi tik verilebilmektedir. Bu mavi tik, kullanıcının kimliğinin doğrulandığını ve sözleşmeli hesap olduğunu gösterir. Doğrulanmış kişiler, güvenli bir iletişim deneyimi sunmak ve kullanıcılar arasındaki güveni artırmak amacıyla mavi tik ile vurgulanır. 

İşlem Paylaşma 

 

Sohbet ekranında yer alan artı(+) işaretine dokunduğunda açılan menüde "İşlem Paylaş" seçeneğine dokunarak İşlem Geçmişi'ni açabilir, geçmiş işlemlerini istediğin Paparalı arkadaşınla kolayca paylaşabilirsin. Dilersen mesajını "açıklama" ekleyerek iletebilirsin.  

Sohbet etmek istediğin kişinin Papara hesabı olması gerekiyor. Mesajlaşmak istediğin kişinin gizlilik ayarlarına göre hemen bir konuşma başlatabilirsin.  

Evet, sohbetler içerisinde para gönderebilirsin. Sohbet ekranında yer alan artı(+) işaretine dokunduğunda açılan menüde “Para Gönder” seçeneğine dokunarak istediğin Paparalı arkadaşına para gönderebilirsin. Dilersen mesajını "açıklama veya gif” ekleyerek iletebilirsin.  

  

Evet, sohbetler içerisinde para isteği gönderebilirsin. Sohbet ekranında yer alan artı(+) işaretine dokunduğunda açılan menüde “Para İste” seçeneğine dokunarak istediğin Paparalı arkadaşından para isteyebilirsin. Dilersen "açıklama veya gif” ekleyerek bir mesajla iletebilirsin. Arkadaşın para isteğini onaylayarak sana istediğin miktarı kolayca gönderebilecek.  

Daha fazla bilgi

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç