Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Sevdiklerinle yaptığın finansal işlemler, şimdi Sohbet’te.

Sohbet özelliğiyle bir yandan alıştığın gibi mesajlaş, diğer yandan para iste, para gönder, işlem paylaş.

Rehberinden dilediğin Paparalıyı seç, sohbete başla. İster mesaj alıntıla ister mesajlara ifade bırak.

Papara Hesabı Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Sohbet özelliği, Paparalıların birbiriyle anlık mesajlaşabildikleri, aynı zamanda sohbet ederken para gönderme ve isteme gibi finansal işlemleri yapabildikleri bir özelliktir.


 


Papara Sohbetler'de mavi tik almak için NFC destekli bir cihazı kullanarak yeni kimliğinle hesabını onaylaman gerekiyor. Bu onaylama süreci tamamlandığında hesabın doğrulanmış olacak ve mavi tik alacaksın.

 

Ayarlar > Sohbet Ayarları > Hesabını Doğrula & Hesabını Yükselt. İşte bu kadar. Artık sen de mavi tik sahibisin!

Papara Sohbet özelliğinde hesabı doğrulanmış kişilere mavi tik verilebilmektedir. Bu mavi tik, kullanıcının kimliğinin doğrulandığını ve sözleşmeli hesap olduğunu gösterir. Doğrulanmış kişiler, güvenli bir iletişim deneyimi sunmak ve kullanıcılar arasındaki güveni artırmak amacıyla mavi tik ile vurgulanır. 

Nasıl mavi tik alabilirim?

İşlem Paylaşma 

 

Sohbet ekranında yer alan artı(+) işaretine dokunduğunda açılan menüde "İşlem Paylaş" seçeneğine dokunarak İşlem Geçmişi'ni açabilir, geçmiş işlemlerini istediğin Paparalı arkadaşınla kolayca paylaşabilirsin. Dilersen mesajını "açıklama" ekleyerek iletebilirsin.  

Papara uygulamasına giriş yaptıktan sonra sohbetlere erişmek için ana sayfada, sağ üst köşede bulunan "Sohbet" ikonuna tıklayabilirsin.

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç