Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Yayıncı Hesabı aç, destekleri çoğalt

Twitch yayıncısıysan Papara’da Yayıncı Hesabı aç, Paparalılardan link veya QR ile destek almaya başla. Minimum destek tutarı belirle, gelen destekleri anlık olarak takip et.

Papara Hesabı Aç

Papara’da nasıl Yayıncı Hesabı açarım?

Papara’da Yayıncı Hesabı açmak için Onaylı Hesap sahibi olman gerekir. Hesabını onayladıktan sonra videodaki adımları izle, yayıncı hesabını kolayca aç.

Sıkça Sorulan Sorular

Yayıncı Hesabı, Twitch üzerinden yayın yapan içerik üreticilerin, Papara kullanıcılarından kolayca destek almasını sağlayacak bir çözümdür.

Yayıncılar, Papara’da açtıkları Yayıncı Hesabı’nı yayın yaptıkları platformdaki hesaplarına ve kullandıkları canlı yayın yazılımına (Streamlabs, StreamElements) bağlayarak Papara kullanıcısı izleyicilerinin link veya QR kod ile kendilerine kolayca destek olmasını sağlar.

Yayıncılar, Papara üzerinden aldıkları destekleri Papara hesaplarında anlık olarak görebilir. Minimum destek tutarı belirleyebilir, sahip oldukları linki yayın yaptıkları platformdaki hesaplarında veya diledikleri yerde paylaşabilir.

Yayıncı Hesabı Streamlabs ve StreamElements olmak üzere iki bildirim sistemini/canlı yayın yazılımını destekler.

Papara’da Yayıncı Hesabı açmak ücretsizdir. Aldığın destekler üzerinden kesilecek işlem ücretlerinde ise Ücretler & Limitler sayfamızda belirttiğimiz ticari/aşırı kullanım kuralları geçerli olur.

Ücretler & Limitler sayfamızda belirttiğimiz üzere, ticari/aşırı kullanım ücreti kapsamında aynı ay içinde Papara hesabına 5 farklı kişiden toplam ₺5.000 ve üzeri veya tutardan bağımsız 10 farklı kişiden para transferi aldığında sonraki işlemlerde işlem başına %3,40 (BSMV hariç) işlem ücreti uygulanır.

Unutma, Papara hesabına Yayıncı Hesabı ile aldığın destekler veya para transferleri bu limitleri aşmıyorsa, aldığın desteklerden işlem ücreti kesilmez. Başka bir deyişle bu limitlerin altındaki desteklerini işlem ücret ödemeden alabilirsin.

Yayıncı hesabı açarak Paparalı takipçilerinden destek alabileceğin linki oluşturabilir, bu linki canlı yayınlarında, sosyal medya hesaplarında, yayın yaptığın platformdaki hakkında bölümlerinde paylaşabilir ve takipçilerinin sana 7/24 destek olabilmesini sağlayabilirsin.

Ayrıca Yayıncı Hesabı adımında QR Görüntüle seçeneğine dokunarak ulaşabileceğin QR kodunu da indirip galerine kaydederek takipçilerinle paylaşabilirsin. Bu QR kodu okutan Paparalılar, doğrudan destek ekranlarına yönlendirilir.

Yayıncı Hesabı açmak için onaylı veya sözleşmeli hesap sahibi olman gerekir.

Yayıncı Hesabı açmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

·      Papara’ya giriş yap ve menüden Yayıncı Hesabı’na dokun.

·      Twitch bilgilerinle giriş yap.

·      Minimum destek tutarı belirle.

·      Bildirim sistemini seç ve Papara'ya yetki ver.

·      İşlemi onayla.

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç