Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Kategoriler

YükleniyorLütfen bekle…

Papara Card>Taraftar Kart'ın özellikleri nelerdir?

Taraftar Kart'ın özellikleri nelerdir?

Taraftar Kart, Papara Card’ın tüm özelliklerini taşır. Yurt içinde, yurt dışında ve internette tüm harcamalarda kullanılabilir, Cashback ile harcadıkça anında nakit kazandırır. Ayrıca Taraftar Kart ile ATM’lerden para çekme/yatırma işlemleri de yapılabilir. Temassız özelliklidir.  

 

Papara Taraftar Kart ailesi içinde Beşiktaş JK taraftarlarına ayrıcalıklar sunan BJK Card ve Trabzonspor taraftarlarına özel ayrıcalıklar sunan TS Card bulunur.

 

BJK Card, Beşiktaş taraftarlarına Kartal Yuvası'nda geçerli %10 cashback ve özel ayrıcalıklar sunar. BJK Card sahibi Beşiktaş taraftarları maç bileti, forma gibi hediyelerin verildiği çekilişlere katılma şansı yakalar.

 

TS Card, Trabzonspor taraftar kartı olarak, Trabzonsporlulara çeşitli ayrıcalıklar da sunar. Taraftarlar TS Card ile Trabzonspor alışverişlerinde %10 Cashback’ten yararlanabilir; Trabzonspor maç bileti ve forma çekilişlerine katılabilir.

Benzer Sorular

Aradığın sorunun yanıtını bulamadın mı?

Paparalıların deneyimlerinden faydalan. Topluluk sayfasında kullanıcılarımız birbirine sorular soruyor, yanıtlıyor. Sen de katıl.

Topluluk'a Sor