Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Kategoriler

YükleniyorLütfen bekle…

Sigorta>Doktorum Cebimde Sigortası'nın kapsamı nedir?

Doktorum Cebimde Sigortası'nın kapsamı nedir?

Doktorum Cebimde Sigortası, onkoloji, çocuk hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, beyin cerrahisi, göz hastalıkları, kulak burun boğaz, genel cerrahi, ortopedi, dermatoloji, iç hastalıkları, aile hekimi, acil tıp, yoğun bakım (anestezi), diyetisyen ve psikolog branşlarında 50’ye yakın uzmanla görüntülü görüşme gerçekleştirebilir. Diledikleri doktor için 7/24 randevu alabilir. Diyetisyen ve Psikolog görüşmeleri için yıllık limit, 6 görüşme olarak belirlenmiştir. Bu branşlar dışındaki branşlarda yıl boyunca sınırsız görüşme gerçekleştirilebilir. 

Doktorum Cebimde Sigortası, ferdi kaza teminatları da içerir. Maden işçileri, inşaat işçileri, tersane çalışanları ve sporcuların mesleki faaliyetleri esnasında maruz kalabilecekleri ferdi kaza riskleri poliçe kapsamı dışındadır. Ayrıca bulaşıcı hastalıklar da kapsam dışındadır. Doktorum Cebimde Sigortası, Check Up hediyesiyle birlikte gelir. Sigortalılar, poliçe satın alma tarihlerinden 45 gün sonra olmak koşuluyla Check Up hediyesinden yılda bir kez yararlanabilir.  

Benzer Sorular

Aradığın sorunun yanıtını bulamadın mı?

Paparalıların deneyimlerinden faydalan. Topluluk sayfasında kullanıcılarımız birbirine sorular soruyor, yanıtlıyor. Sen de katıl.

Topluluk'a Sor