Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Kategoriler

YükleniyorLütfen bekle…

Sigorta>Ferdi Kaza Sigortası Plus Paket teminatları nelerdir?

Ferdi Kaza Sigortası Plus Paket teminatları nelerdir?

Papara Ferdi Kaza Sigortası’nın Plus Paketi’nin teminatları aşağıdaki gibidir: 

  • Kaza sonucu vefat: Sigortalının, sigorta yaptırdıktan sonra, sigorta süresi içinde meydana gelen bir kaza sonucunda hemen veya kaza tarihinden itibaren en geç 1 yıl sonra vefat etmesi durumunda, hak sahiplerine, yani sigortalının sevdikleri/ailesine teminat tutarı kadar ödeme yapılır. Teminat tutarı 680 bin TL’dir. 
     

  • Kaza sonucu kalıcı sakatlık: Sigortalının, sigorta süresi içinde meydana gelen bir kaza sonucunda hemen veya kaza tarihinden itibaren 2 yıl içinde kalıcı olarak sakatlanması durumunda sigortalıya teminat tutarı kadar ödeme yapılır. Teminat tutarını öğrenmek için Papara Kullanıcı Destek Merkezi’yle iletişime geçebilirsin. Teminat tutarı 680 bin TL’dir. 


  • Hayat olayları: Standart Paket kapsamında sunulan hayat olayları teminatıyla sigortalılar, teminat kapsamında yer alan evlilik, taşınma, doğum veya mezuniyet durumlarından biri için sabit tutarda ödeme alarak maddi yüklerini biraz olsun hafifletebiliyor. Standart Paket hayat olayı teminat kapsamlarından yılda bir kez, bir hayat olayı için yararlanılabiliyor. Teminat tutarı 750 TL’dir. 

  • Acil güvence: Bu teminat kapsamında, Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) "acil" kapsamında kabul ettiği durumlardan herhangi birinin oluşması durumunda, poliçede belirtilen teminat limiti üzerinden, acil cerrahi yatış, acil dâhili (günübirlik) yatış, oda yemek ve yoğun bakım masrafları karşılanıyor. Bu kapsamlara dair ayrıntılı bilgi almak istersen Papara Kullanıcı Destek Merkezi'ni arayabilirsin. 

Benzer Sorular

Aradığın sorunun yanıtını bulamadın mı?

Paparalıların deneyimlerinden faydalan. Topluluk sayfasında kullanıcılarımız birbirine sorular soruyor, yanıtlıyor. Sen de katıl.

Topluluk'a Sor