Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Kategoriler

YükleniyorLütfen bekle…

Sigorta>Geniş Kapsamlı Plan kapsamları nelerdir?

Geniş Kapsamlı Plan kapsamları nelerdir?

Geniş Kapsamlı Plan, Standart Plan dahilindeki hizmetlere ek sağlık teminatını kapsamaktadır. 

Evcil hayvanının muayene, acil tedavi, kanser, yatışlı tedavi, yaralanma ve hastalıklar, ameliyat, röntgen, ultrason, MRI, kan ve idrar tahlilini içeren sağlık giderleri %70 ödeme oranı ve 7.500 TL limit ile teminat dahilindedir. 

Geniş kapsamlı plan aşağıdaki gibidir;

Acil tedavi 

Trafik kazası, yüksekten düşme, yabancı cisim yutma, zehirlenme, yanma/yanık, böcek sokması, elektrik çarpması, boğulma, kavga, kesik ve cisim batması, göz yaralanması gibi maruz kalınan tedavi masraflarını karşılar.  

Diğer kişilere zarar

Diğer kişilere verilebilecek maddi ve bedini zararları kapsar. 

Kayıp ilanı ve ödül 

Evcil hayvanın kaybolması durumunda ilan ve ödül masraflarını karşılar. 

Hastalık, ameliyat  

Yatışlı tedavi, doğum ve kısırlaştırma harici ameliyatlar, veteriner muayenesi, yaralanmalar ve hastalıklar, kanser, röntgen, ultrason, MRI'lar, BTO taramaları, kan ve diğer idrar tahlilleri masraflarını karşılar. 

Geniş Kapsamlı Planda anlaşalı veterinerlerde yılda 1 kez ek hizmetlerden ücretsiz yararlanma hakkın bulunur. Yine yılda 1 kez indirimli fiyatlarla kedi ve köpeğin için hizmet satın alabilirsin. Geniş kapsamlı plandan yararlanmak için bekleme süren ise 15 gündür. 

Benzer Sorular

Aradığın sorunun yanıtını bulamadın mı?

Paparalıların deneyimlerinden faydalan. Topluluk sayfasında kullanıcılarımız birbirine sorular soruyor, yanıtlıyor. Sen de katıl.

Topluluk'a Sor