Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Kendini ve Sevdiklerini Kazalara Karşı Güvenceye Al

Zor zamanlarınmaddi yüklerini hafifletenFerdi Kaza Sigortası'yla öngörülemez kazalara karşı hazırlıklı ol. Hayat olaylarında bütçeni rahatlat,hediye ve ek hizmetlerlegüvende hisset.

Papara Hesabı Aç

İlgini çekebilecek sigorta ürünlerini yakından tanı, Papara’dan satın al

Konut Sigortası

Konut Sigortası'yla evini yangın, su baskını, sel, fırtına, hırsızlık gibi risklere karşı güvenceye al.

Detaylı Bilgi
Doktorum Cebimde

Doktorum Cebimde Sigortası ile 14 branşta 50'ye yakın uzman doktorla bir yıl boyunca sınırsız görüntülü görüş.

Detaylı Bilgi
Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışı seyahatlerin öncesi zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası'nı Papara'dan satın al.

Detaylı Bilgi
Evcil Hayvan Sigortası

Tüylü dostunu düşünen, Türkiye'deki tüm veterinerlerde geçerli Evcil Hayvan Sigortası Papara'da.

Detaylı Bilgi
Cep Telefonu Sigortası

Ekran Sigortası ve Tam Kapsamlı Sigorta teklifleriyle cep telefonunu hasar risklerine karşı güvenceye al.

Detaylı Bilgi
Deprem Sigortası

Zorunlu deprem sigortası DASK'la konutunu güvenceye al.

Detaylı Bilgi
Scooter Sürüş Sigortası

Sürüş deneyiminde tüm risklere karşı seni ve sevdiklerini maddi güvence altına alan Scooter Sürüş Sigortası'nı keşfet.

Detaylı Bilgi
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Çok yakında Papara Sigorta’da.

YAKINDA

Trafik Sigortası

Çok yakında Papara Sigorta’da.

YAKINDA

Kasko

Çok yakında Papara Sigorta’da.

YAKINDA

Papara'dan Ferdi Kaza Sigortası'nı nasıl satın alabilirim?

Zor zamanların maddi yüklerini hafifleten Ferdi Kaza Sigortası hakkında bilgi almak için videomuzu izleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ferdi Kaza Sigortası, Papara'nın sigorta ürünleri kapsamında sunduğu, sigortalıyı veya yakınlarını beklenmedik kazalar sonucu gelişen kalıcı sakatlık ve vefat durumlarında maddi güvenceye alan sigorta ürünüdür. Ferdi Kaza Sigortası teminatları, evlilik, doğum, mezuniyet, taşınma gibi hayat olaylarında da sigortalıya destek olur. Ek olarak, poliçe teminat ve kapsamları değişen iki paket halinde sunulan Papara Ferdi Kaza Sigortası, Mini Check-up ve Dört Dörtlük Plus Asistans gibi hediyeleri de içerir. 18-69 yaş aralığındaki kullanıcıların satın alabildiği Ferdi Kaza Sigortası, 69 yaşına kadar otomatik olarak yenilenir.

Papara'dan Ferdi Kaza Sigortası satın alan kullanıcılar, Mini Check-up ve Dört Dörtlük Plus Asistans hediyelerinden de yararlanabilir.


Her iki pakette de yer alan Mini Check-up hizmeti sigorta başlangıcından 30 gün sonra kullanılabilir. Bu hediye sayesinde tek yönlü akciğer grafisi, EKG kalp elektrosu, tam kan sayımı, idrar tahlili, sedimentasyon, açlık kan şekeri ve kolesterol taramalarını yaptırabilir, sonuçları hekiminle birlikte değerlendirebilirsin. 

Papara Ferdi Kaza Sigortası’nın Standart Paketi’nin teminatları aşağıdaki gibidir: 

 • Kaza sonucu vefat: Sigortalının, sigorta yaptırdıktan sonra, sigorta süresi içinde meydana gelen bir kaza sonucunda hemen veya kaza tarihinden itibaren en geç 1 yıl sonra vefat etmesi durumunda, hak sahiplerine, yani sigortalının sevdikleri/ailesine teminat tutarı kadar ödeme yapılır. Teminat tutarı 280 bin TL’dir. 
   

 • Kaza sonucu kalıcı sakatlık: Sigortalının, sigorta süresi içinde meydana gelen bir kaza sonucunda hemen veya kaza tarihinden itibaren 2 yıl içinde kalıcı olarak sakatlanması durumunda sigortalıya teminat tutarı kadar ödeme yapılır. Teminat tutarı 255 bin TL’dir. 
   

 • Hayat olayları: Standart Paket kapsamında sunulan hayat olayları teminatıyla sigortalılar, teminat kapsamında yer alan evlilik, taşınma, doğum veya mezuniyet durumlarından biri için sabit tutarda ödeme alarak maddi yüklerini biraz olsun hafifletebiliyor. Standart Paket hayat olayı teminat kapsamlarından yılda bir kez, bir hayat olayı için yararlanılabiliyor. Her bir hayat olayı için teminat tutarı 750 TL’dir. 

Papara Ferdi Kaza Sigortası’nın Plus Paketi’nin teminatları aşağıdaki gibidir: 

 • Kaza sonucu vefat: Sigortalının, sigorta yaptırdıktan sonra, sigorta süresi içinde meydana gelen bir kaza sonucunda hemen veya kaza tarihinden itibaren en geç 1 yıl sonra vefat etmesi durumunda, hak sahiplerine, yani sigortalının sevdikleri/ailesine teminat tutarı kadar ödeme yapılır. Teminat tutarı 680 bin TL’dir. 
   

 • Kaza sonucu kalıcı sakatlık: Sigortalının, sigorta süresi içinde meydana gelen bir kaza sonucunda hemen veya kaza tarihinden itibaren 2 yıl içinde kalıcı olarak sakatlanması durumunda sigortalıya teminat tutarı kadar ödeme yapılır. Teminat tutarını öğrenmek için Papara Kullanıcı Destek Merkezi’yle iletişime geçebilirsin. Teminat tutarı 680 bin TL’dir. 


 • Hayat olayları: Standart Paket kapsamında sunulan hayat olayları teminatıyla sigortalılar, teminat kapsamında yer alan evlilik, taşınma, doğum veya mezuniyet durumlarından biri için sabit tutarda ödeme alarak maddi yüklerini biraz olsun hafifletebiliyor. Standart Paket hayat olayı teminat kapsamlarından yılda bir kez, bir hayat olayı için yararlanılabiliyor. Teminat tutarı 750 TL’dir. 

 • Acil güvence: Bu teminat kapsamında, Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) "acil" kapsamında kabul ettiği durumlardan herhangi birinin oluşması durumunda, poliçede belirtilen teminat limiti üzerinden, acil cerrahi yatış, acil dâhili (günübirlik) yatış, oda yemek ve yoğun bakım masrafları karşılanıyor. Bu kapsamlara dair ayrıntılı bilgi almak istersen Papara Kullanıcı Destek Merkezi'ni arayabilirsin. 

Papara'dan Ferdi Kaza Sigortası'nı nasıl satın alabilirim?

Zor zamanların maddi yüklerini hafifleten Ferdi Kaza Sigortası hakkında bilgi almak için videomuzu izleyebilirsin.

Papara Hesabı Aç