Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Metal Card'ın farkını deneyimle

18 gram paslanmaz çelikten, yurt dışında ismine özel üretilen, lazer kesimle işlenen Türkiye’nin ilk metal kartı Metal Card, Papara’da.

Metalin farkını ve ayrıcalıklarını deneyimle. Tükenmeden satın al, aylık ücreti ve kart aidatı ödemeden kullan. Hem yurt içinde hem yurt dışında harcadıkça anında nakit kazan.

Papara Hesabı Aç

Yurt dışında harca, anında nakit kazan

Metal Card ayrıcalıklarını yurt dışında da yaşa.

Üç ayda bir yenilenen Metal Card Cashback programı sayesinde turizm ve iş seyahatlerinin uğrak rotalarında, dünyaca ünlü markaların fiziksel ve online satış noktalarında harca; anında nakit kazan.

Tüm dünyada online platformlar ve ATM’lerde kullan

Metal Card’ı dünyanın her yerinde, online platformlarda güvenle kullan. ATM’lerde para çek/yatır. Borçlanmadan harca.

Metal Card’ı keşfet

18 gram paslanmaz çelikten ismine özel üretilen temassız özellikli, kart ailesinin ayrıcalıklısı Metal Card’ı tükenmeden satın al.

Sıkça Sorulan Sorular

Papara Metal Card kullanıcıları, dünyanın farklı ülkelerinde anlaşmalı birçok markada yapacakları online ve fiziksel harcamalarda anında nakit kazanabilirler.

Sen de Papara Metal Card sahibiysen yurt dışı seyahatlerinde dünyaca ünlü markalarda harcama yaparken anında nakit kazanabilirsin.

Yapacağın alışveriş için harcayacağın tutar, o anki kurlar üzerinden çevrilir ve TL hesabından düşer. Kazandığın Cashback de yine o anki kurlar üzerinden hesaplanarak Papara hesabına aktarılır.

Metal Card Cashback Programı hakkında daha fazla bilgi almak istersen Papara Blog'u ziyaret edebilirsin

Türkiye’nin ilk metal kartı olan Papara Metal Card, 18 gram paslanmaz çelikten üretilip lazer kesim ile işlenen, Papara’nın en prestijli kartıdır. Yurt dışında üretilir, sana ve ismine özel olarak sipariş üzerine hazırlanır.

Artık Papara Metal Card sahibi kullanıcılarımız dünyanın farklı ülkelerinde dünyaca ünlü markalarda da harcadıkça anında nakit kazanabilirler. Metal Card Cashback Programı'nı merak ettiysen Papara Blog sayfamızı ziyaret edebilirsin.

Papara Metal Card dünyada satın alabileceğin en kaliteli kartlardan biridir. Bu kartın üretiminde maksimum kaliteyi sağlamak için en dayanıklı materyaller ve ileri düzey üretim teknikleri kullanılır. Bunlara ek olarak, Papara Metal Card’ın yurt dışında yüksek maliyetlerle üretilmesi de en önemli sebeplerdendir.

Papara Metal Card’ın ücreti 999,90 TL’dir. Tek seferlik kart ücreti başvuru sırasında alınır. Bunun dışında aylık kart kullanım ücreti veya kart aidatı yoktur. 

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç