Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Ticari harcamalarınızı kontrol altına alın, işlemlerinizi tek bir yerden yönetin.

İşyerinize ait harcamaları Ticari Kart ile yapın, tüm ödemelerinizi tek bir yerden takip edin.

Üstelik Papara Ticari mobil ve web uygulamamızdan sınırsız sayıda fiziksel ve sanal BusinessCard oluşturarak çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza kullandırabilir, işlemlerle ilgili anlık bildirimler alabilirsiniz.

Kartlarınızı ister portaldan ister API ile yönetin.

Bakiye belirle

Dilediğiniz kartın bakiyesine ekleme
yapın ya da bakiyesini azaltın.

Kategori tanımla

Her bir çalışana özel harcama
kategorileri belirleyin.

Kullanıma kapat/aç

Dilediğiniz kartı dilediğiniz zaman
kullanıma kapatın ya da açın.

Sıkça Sorulan Sorular

Papara Ödeme Al, Papara'nın ticari kullanıcıları için sunduğu online ve yüz yüze ödeme alma çözümlerinin genel adıdır.

Papara’nın online ödeme alma çözümleri Link ile Ödeme Alma, QR ile Ödeme Alma ve Sanal POS olarak sıralanır. Papara Sanal POS sayesinde Papara API ile web sitenizde, Papara SDK ile de mobil uygulamanızda kolayca ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Papara’nın yüz yüze ödeme alma çözümleri ise Papara POS başlığı altında sunulan Yeni Nesil Yazar Kasa POS (ÖKC), Android POS ve Cep POS’tur. 

Ticari Hesap için anonim, limited ya da şahıs şirketi sahibi olmanız gerekir.   

Ticari Hesap başvurusu yapabilmeniz için bireysel Papara hesabınız olmalıdır. Hesabınızı buradan saniyeler içinde ücretsiz oluşturabilirsiniz. Daha sonra Onaylı hesaba geçerek Ticari Hesap başvurusunda bulunabilirsiniz. Papara hesabınızı nasıl onaylayacağınızı öğrenmek için ayrıntılara ilgili sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  

İlgili sayfa: Hesabımı nasıl onaylayabilirim? 

Papara Checkout ürünü için başvuru talebinde bulunuyorsanız daha hızlı sonuç alabilmek için aşağıdaki konulara lütfen dikkat edin.   

* Web siteniz ürün ve fiyat bilgileriyle birlikte kullanıma hazır olmalı.      

*  Gizlilik Politikası, Mesafeli Satış Sözleşmesi, Teslimat ve İade Şartları, Hakkımızda ve İletişim sayfalarınızın olması gerekli.  

*  Ödeme sayfasında Papara'nın ödeme formunun kullanılmaması durumunda, web sitenizde SSL sertifikasının olması gerekli.

Papara Ödeme Dağıt (MassPayment), hızlı ve güvenli bir şekilde binlerce kişiye ödeme dağıtabileceğiniz, üye işyerleri için geliştirilen ticari bir üründür. İster Papara Ödeme Dağıt API ile otomatik olarak ister üye işyeri portalınızdan dosya yükleyerek binlerce kişiye birkaç dokunuşla ödeme dağıtabilirsiniz.

Tüm özelliklerini ve kullanım koşullarını üye işyeri portalı üzerinden kontrol edebildiğiniz Papara Ticari KartTicari Hesabınıza bağlı bir karttır.  

 

Papara Ticari Kart’ı çalışanlarınıza dağıtarak kart hareketlerini takip edebilir, kart harcamalarını yönetebilirsiniz. Sahip olduğunuz her Ticari Kart için ayrı ayrı bakiyeler ekleyebilir veya azaltabilir, kartı kolayca kullanıma açabilir veya kapatabilirsiniz. Ayrıca her kart için ayrı ayrı, kartla harcama yapılabilecek kategori veya markaları belirleyebilirsiniz 

 

Papara Ticari Kart’ınızın Ticari Hesapta bulunan tutarı kullanmasını sağlayabilir, ya da kart için ayrıca bakiye ekleyebilirsiniz. Kart bakiye kullanım tercihinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. 

Daha fazla bilgi

Hemen Papara’da Ticari hesap açın, 24 saat içinde hizmet almaya başlayın.

Papara Ticari Hesaba başvuru yaptıktan sonra aynı gün içinde hesabınızı açalım.
Hizmetlerimizle ilgili sorularınız için kurumsal@papara.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Ticari Hesap Aç