Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Türkiye'nin aylık ücreti olmayan ilk POS cihazı.

İşyerinizde Yeni Nesil Yazar kasa Pos cihazlarımızla sabit ücretler ödemeden tüm banka ve kredi kartlarından ödeme alın.

Android Pos ile satışlarınızın faturasını müşterilerinize e-fatura olarak anında iletin. Cep telefonunuzu Pos cihazına dönüştürün, her yerde temassız ödeme alın.

Aynı gün teslimat ve kurulum ile hemen
ödeme alın.

İşinize en uygun POS ürününü seçin, 24 saat içinde cihazı size teslim edelim,
ödeme almaya başlayın. Ödemeleriniz aynı gün içinde hesabınıza aktarılsın.

Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli Papara
deneyimini işinizde de yaşayın.

Aylık sabit ücretler yok

Kullanım ücreti, verimsizlik ücreti gibi sabit ücretler ödemeyin. İşlem hacminize göre komisyon modeliyle işlerinizi büyütün.

Tüm bankalar ile anlaşmalı

Tüm bankalara ait banka ve kredi kartları ile peşin ve taksitli ödeme alın.

Ödemeler aynı gün hesapta

Banka/kredi kartı ve Papara hesabı ile aldığınız tüm ödemeler aynı gün içinde Papara hesabınıza yatırılır.

Kolay ve hızlı kurulum

Ticari Hesap açın,24 saat içinde işyerinize en uygun şekilde ödeme almaya başlayın.

7/24 destek

Başvuru sürecinden itibaren destek ekiplerimizden 7/24 hizmet alın. Hızlı ve çözüm odaklı çalışma sistemimiz ile işlerinizi kolaylaştıralım.

Papara güvencesi

Mali Suçları Araştırma Kurulu tarafından denetlenen ve BKM, Mastercard, Visa üye kuruluşları arasında yer alan Papara olarak üye işyerlerimizin gizliliği ve güvenliği için tam taahhüt sunuyoruz. Papara'da tüm ticari işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ticari Hesap Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm ödeme yöntemlerini destekleyen Papara Android POS, Android tabanlı POS cihazlarıyla ödeme almaya ve 507 numaralı Vergi Usul Kanunu tebliğine uygun olarak kestiğiniz e-faturayı müşterilerinize anında iletmeye yarayan POS çözümüdür.

Papara Yeni Nesil Yazar Kasa POS, Papara’nın POS çözümleri içinde sunduğu, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan tebliğler kapsamında, EFT POS özellikli yeni nesil ödeme kaydedici cihazdır. Papara Yeni Nesil Yazar Kasa POS ile tek bir portalda anlaşmalı tüm kart programlarını görüntüleyebilir, müşterilerinizden yüz yüze ödeme alabilir, Gelir İdaresi Başkanlığı’na güvenli bir şekilde veri aktarabilirsiniz. Papara Yeni Nesil Yazar Kasa POS, ÖKC kullanması zorunlu kılınan vergi mükelleflerinin tebliğlere uyumunu sağlar. 

Papara Cep POS, akıllı telefonları ek bir donanıma ihtiyaç duymadan, temassız kartlar aracılığıyla ödeme alabilir hâle getiren teknolojidir. Papara Cep POS, Android işletim sistemli akıllı telefonlarınızı POS cihazına dönüştürür ve NFC özelliğini kullanarak temassız kartlarla güvenli bir şekilde ödeme almanızı sağlar.

Papara POS, Papara’nın ödeme çözümleri içinde sunduğu POS çözümleridir. Papara’da yüz yüze ödeme almak için Yeni Nesil Yazar Kasa POS (ÖKC), Android POS ve Cep POS çözümleri sunulur

Daha fazla bilgi

Hemen Papara’da Ticari hesap açın, 24 saat içinde hizmet almaya başlayın.

Papara Ticari Hesaba başvuru yaptıktan sonra aynı gün içinde hesabınızı açalım.
Hizmetlerimizle ilgili sorularınız için kurumsal@papara.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Ticari Hesap Aç