Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

İnternetten satış yaparken dilediğiniz şekilde ödeme alın.

Tüm banka ve kredi kartlarından ödeme alın. Müşterilerinize Papara ile ödeme seçeneği sunarak daha hızlı satın alma deneyimi yaşatın.

Üstelik web sitesine ihtiyaç duymadan sadece link paylaşarak ödeme almaya başlayın.

İşyerinize uygun online ödeme seçeneklerini
keşfedin.

Papara’nın online ödeme alma çözümleriyle müşterilerinize güvenli, hızlı ve hesaplı online
ödeme yöntemleri sunun.

Papara ile ödeme alan üye işyerlerimiz

Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli Papara
deneyimini işinizde de yaşayın.

Aylık sabit ücretler yok

Kullanım ücreti, verimsizlik ücreti gibi sabit ücretler ödemeyin. İşlem hacminize göre komisyon modeliyle işlerinizi büyütün.

Tüm bankalar ile anlaşmalı

Tüm bankalara ait banka ve kredi kartları ile peşin ve taksitli ödeme alın.

Ödemeler aynı gün hesapta

Banka/kredi kartı ve Papara hesabı ile aldığınız tüm ödemeler aynı gün içinde Papara hesabınıza yatırılır.

Kolay ve hızlı kurulum

Ticari Hesap açın, 24 saat içinde işyerinize en uygun şekilde ödeme almaya başlayın.

7/24 destek

Başvuru sürecinden itibaren destek ekiplerimizden 7/24 hizmet alın. Hızlı ve çözüm odaklı çalışma sistemimiz ile işlerinizi kolaylaştıralım.

Papara güvencesi

Mali Suçları Araştırma Kurulu tarafından denetlenen ve BKM, Mastercard, Visa üye kuruluşları arasında yer alan Papara olarak üye işyerlerimizin gizliliği ve güvenliği için tam taahhüt sunuyoruz. Papara'da tüm ticari işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ticari Hesap Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Papara Link ile Ödeme Alma, ödeme linki oluşturarak müşterilerinizden online ödeme almanızı sağlayan ve üye işyerleri için geliştirilen ticari bir üründür.

Papara Ticari Hesap sahibiyseniz, üye işyeri portalında yer alan Link ile Ödeme Alma bölümünde ürün ve hizmetleriniz için tutar, geçerlilik süresi ve açıklama gibi ayrıntıları belirleyerek güvenli ödeme linkleri oluşturabilir, oluşturduğunuz linki müşterilerinize e-posta, SMS, WhatsApp, Instagram gibi iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz. Müşterileriniz, onlara ilettiğiniz link üzerinden Papara hesaplarını veya banka/kredi/ön ödemeli kartlarını kullanarak ödeme yapabilir.

Papara ile Ödeme Al çözümü, üye işyerlerinin mevcut ödeme altyapılarına “Papara ile Öde” butonunu eklemelerini mümkün kılan çözümdür. Üye işyerleri, Papara ile Öde butonunu ödeme sayfalarına ekleyerek dilerlerse milyonlarca Papara kullanıcısının Papara hesaplarından kolayca ödeme alabilir ya da tüm banka/kredi kartlarından ödeme alabilir. 

Papara QR ile Ödeme Alma, müşterilerinizden 7/24 ödeme almanız için geliştirilen bir online ödeme alma çözümüdür. Müşterileriniz, QR ile Ödeme Alma üzerinden oluşturduğunuz QR kodları telefonlarıyla okutarak Papara hesaplarından kolayca ödeme yapabilir. Papara Sanal POS, Papara’nın tüm banka ve kredi kartlarından ödeme almayı sağlayan online ödeme alma çözümüdür. Papara Sanal POS kullanıcıları, kolay entegrasyonla bankadan bağımsız bir biçimde, kendi e-ticaret altyapıları üzerinde online ödeme almaya başlayabilir.

Papara Sanal POS üzerinden alınan ödemeler aynı gün üye işyerinin hesabına geçer. Papara Sanal POS’ta aylık kullanım ücreti yoktur. Komisyon oranları ise ciroya göre hesaplanır.

Daha fazla bilgi

Hemen Papara’da Ticari hesap açın, 24 saat içinde hizmet almaya başlayın.

Papara Ticari Hesaba başvuru yaptıktan sonra aynı gün içinde hesabınızı açalım.
Hizmetlerimizle ilgili sorularınız için kurumsal@papara.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Ticari Hesap Aç