Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Müşterilerine ya da iş ortaklarına ödeme dağıtmanın en kolay yolu.

Para transferi limitlerine takılmadan, yüksek ücretler ödemeden dilediğin banka ya da Papara hesabına 7/24 para dağıt.

Üstelik ister API ile ister portaldan dosya yükleyerek.

Ticari Hesap Aç

Papara ile ödeme dağıtan üye işyerlerimiz

Sıkça Sorulan Sorular

Papara Ödeme Al, Papara'nın ticari kullanıcıları için sunduğu online ve yüz yüze ödeme alma çözümlerinin genel adıdır.

Papara’nın online ödeme alma çözümleri Link ile Ödeme Alma, QR ile Ödeme Alma ve Sanal POS olarak sıralanır. Papara Sanal POS sayesinde Papara API ile web sitende, Papara SDK ile de mobil uygulamanıda kolayca ödeme almaya başlayabilirsin.

Papara’nın yüz yüze ödeme alma çözümleri ise Papara POS başlığı altında sunulan Yeni Nesil Yazar Kasa POS (ÖKC), Android POS ve Cep POS’tur. 

Ticari Hesap için anonim, limited ya da şahıs şirketi sahibi olman gerekir.   

Ticari Hesap başvurusu yapabilmen için bireysel Papara hesabın olmalıdır. Hesabını buradan saniyeler içinde ücretsiz oluşturabilirsin. Daha sonra Onaylı hesaba geçerek Ticari Hesap başvurusunda bulunabilirsin. Papara hesabını nasıl onaylayacağını öğrenmek için ayrıntılara ilgili sayfamızdan ulaşabilirsin. Ticari Hesap başvurunun onaylanması için hesabın sözleşmeli olmalıdır. Papara hesabını nasıl sözleşmeli hesaba dönüştüreceğini öğrenmek için ayrıntılara buradan ulaşabilirsin.

İlgili sayfa: Hesabımı nasıl onaylayabilirim? 

Papara Checkout ürünü için başvuru talebinde bulunuyorsan daha hızlı sonuç alabilmek için aşağıdaki konulara lütfen dikkat et.   

* Web siten ürün ve fiyat bilgileriyle birlikte kullanıma hazır olmalı.      

*  Gizlilik Politikası, Mesafeli Satış Sözleşmesi, Teslimat ve İade Şartları, Hakkımızda ve İletişim sayfalarının olması gerekli.  

*  Ödeme sayfasında Papara'nın ödeme formunun kullanılmaması durumunda, web sitende SSL sertifikasının olması gerekli.

Tüm özelliklerini ve kullanım koşullarını üye işyeri portalı üzerinden kontrol edebildiğin Papara Ticari KartTicari Hesabına bağlı bir karttır.  

 

Papara Ticari Kart’ı çalışanlarına dağıtarak kart hareketlerini takip edebilir, kart harcamalarını yönetebilirsin. Sahip olduğun her Ticari Kart için ayrı ayrı bakiyeler ekleyebilir veya azaltabilir, kartı kolayca kullanıma açabilir veya kapatabilirsin. Ayrıca her kart için ayrı ayrı, kartla harcama yapılabilecek kategori veya markaları belirleyebilirsin 

 

Papara Ticari Kart’ının Ticari Hesapta bulunan tutarı kullanmasını sağlayabilir, ya da kart için ayrıca bakiye ekleyebilirsin. Kart bakiye kullanım tercihini istediğin zaman değiştirebilirsin. 

Papara Ödeme Dağıt (MassPayment), hızlı ve güvenli bir şekilde binlerce kişiye ödeme dağıtabileceğin, üye işyerleri için geliştirilen ticari bir üründür. İster Papara Ödeme Dağıt API ile otomatik olarak ister üye işyeri portalından dosya yükleyerek binlerce kişiye birkaç dokunuşla ödeme dağıtabilirsin.

Nerede olursan ol, dilediğin cihazdan işyerine bağlan.
Papara Ticari web ve mobil uygulamasından işlemlerini takip edebilir ve
yeni hizmetler satın alabilirsin.

Papara Ticari Hesaba başvuru yaptıktan sonra aynı gün içinde hesabını açalım.
Hizmetlerimizle ilgili soruların için kurumsal@papara.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsin.

Ticari Hesap Aç