Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Tek Kullanımlık Sanal Kart: Papara Hayalet Sanal Kart!

İlk harcamadan sonra otomatik olarak kapanan ve bir daha kullanıma açılmayan Hayalet Sanal Kart ile hesap bilgilerin güvende.

Papara Hesabı Aç

Cashback ile harcadıkça anında nakit kazan.

Kampanya süresi, koşul, şart takip etmeden, hangi tarihe kadar, nerede harcayabilirim diye endişelenmeden, sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazan.

Bu Cashback Programı 1 Nisan - 30 Haziran arasında geçerlidir.

Senin Papara Card'ın Hangisi?

Sıkça Sorulan Sorular

Hayalet Sanal Kart ilk harcamadan sonra otomatik olarak kapanan sanal karttır. Güvenliğinden emin olmadığın internet sitelerinde alışveriş yapabilmeni sağlar. İlk harcamandan sonra kartın kapanarak bir daha kullanıma açılmaz. 

Hayalet Sanal Kart'ını saniyeler içinde oluşturabilirsin.

 • Kartı oluştururken güvenlik önlemi olarak harcama limiti oluşturman gerekir. 
 • Hayalet Sanal Kart tek seferlik harcamalar için tasarlandığı için düzenli ödeme gerektiren aboneliklerde kullanmanı önermiyoruz. 
 • Hesap türünden bağımsız olarak Hayalet Sanal Kart oluşturabilirsin.
 • Papara.com veya uygulamadan giriş yaparak Papara Card > Yeni Kart > Hayalet Sanal Kart Oluştur adımlarından sanal kartını oluşturabilirsin.

Papara (Black, Gray, Rose, Almond, Teal) Card: Papara hesabın üzerinden Papara Card menüsüne girip, dilediğin rengi seçerek talep edebilirsin. Daha önce papara.com ya da mobil uygulaması üzerinden bir kart istemediysen Papara Card’ın ücretsiz olarak adresine teslim edilir. Bunun yanında anlaşmalı satış noktalarından dilediğin rengi 5 TL karşılında satın alabilirsin. Satış noktasından aldığın Papara Card'ı aktive ettiğinde 5 TL hesabına iade edilecek. 

Metal Card: Metal Card'ı tek seferlik 999,90 TL ödeme karşılığında papara.com ya da mobil uygulamasından satın alabilirsin. Kartın ücretsiz olarak adresine teslim edilir.

Taraftar Kart: Taraftar Kartları (BJK Card, TS Card) tek seferlik 99,90 TL kart ücretini ödeyerek satın alabilirsin. Kartını Papara hesabına giriş yaparak Papara Card menüsü üzerinden talep edebilirsin. Kartın ücretsiz olarak adresine teslim edilir.

Koleksiyon Kart: Koleksiyon Kartları (Batman Card, Joker Card, Harley Quinn Card, Flash Card) tek seferlik 99,90 TL kart ücretini ödeyerek satın alabilirsin. Kartını Papara hesabına giriş yaparak Papara Card menüsü üzerinden talep edebilirsin. Kartın ücretsiz olarak adresine teslim edilir.

Sanal Kart: Sanal Kart'ı Papara hesabına giriş yaparak Papara Card menüsü üzerinden anında oluşturup kullanabilirsin.

Hayalet Sanal Kart: Hayalet Sanal Kart'ı Papara hesabına giriş yaparak Papara Card menüsü üzerinden anında oluşturabilirsin.

Hediye Kartı: Hediye Kart'ı Papara hesabına giriş yaparak Papara Card menüsü üzerinden anında oluşturabilirsin.

Papara Edu Card: Kartını anlaşmalı satış noktalarından 5 TL karşılığında alabilirsin. Edu Card'ını hesabında aktive ettiğinde ödediğin ücret anında iade edilir. 

Papara Card alabileceğin anlaşmalı satış noktaları; 

 • CarrefourSA
 • Trendyol
 • Hepsiburada
 • D&R
 • Hakmar (Hakmar Express mağazaları dahil değildir.)
 • Teknosa
 • ŞOK

Edu Card alabileceğin anlaşmalı satış noktaları; 

 • CarrefourSA
 • D&R

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç