Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Batman Card

Özel tasarım Batman Card ile tarzını yansıt.

Batman Card tüm Papara Card’lar gibi seni asla borçlandırmaz, hesaptaki bakiyeyi kullanır. Cashback ile harcadıkça anında nakit kazandırır.

Papara Hesabı Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Koleksiyon Kart, Papara’nın sınırlı sayıda ürettiği, özel tasarıma sahip, lisansı ürünleri kapsayan kart ürünlerinin genel adıdır. Batman Card, Joker Card ve Harley Quinn Card ile devam eden Koleksiyon kart heyecanı, şimdi de DC karakterlerinin hız ve güç konusundaki öncüsü Flash'tan ilham alan Flash Card ile devam ediyor.

 • Dünyanın her yerinde alışveriş yapabilirsin.
 • Koleksiyon Kartları Papara uygulamasından ya da papara.com üzerinden 99,90 TL karşılığında satın alabilirsin. Satın aldığın kart seçtiğin adrese ücretsiz olarak gönderilecektir.
 • Kartı kullanmaya başlamak için  papara.com veya mobil uygulamadan kartı hesabına tanımlaman gerekir. Papara Card > Yeni Kart > Koleksiyon Kart adımından kartını tanımlayabilirsin.
 • Onaylı hesaba geçmen durumunda Papara Card harcamalarından Cashback kazanabilirsin.
 • Sözleşmeli hesap sahibiysen tüm ATM'lerden para çekebilirsin. Üstelik Akbank ATM’leri tamamen ücretsiz.
 • Koleksiyon Kart bakiyen Papara hesap bakiyene bağlıdır, hesabındaki bakiye kadar harcama yapabilirsin.

Papara Card'ın için aylık veya haftalık harcama limiti belirleyebilirsin. Harcama limiti, aylık olarak Papara hesabından Papara Card’ın ile yapabileceğin toplam alışveriş tutarını belirler. Kartına harcama limiti belirlememen durumunda, kartının limiti hesap bakiyen ile aynı kalır. 

Harcama limiti belirlediğin kartlarda aylık olarak belirlediğin tutarın üstünde harcama yapılması engellenir. Harcama limiti, Papara hesabında yeterli bakiye olması durumunda geçerli olur. 

Papara.com veya mobil uygulamadan limit belirlemek istediğin kartı seçip ‘Limit İşlemleri’ adımından harcama limiti belirleyebilirsin.

 1. Papara hesabına giriş yap. 
 2. Papara Card sayfasından,

 • Papara Card'ını sana biz teslim ettiysek aktifleştirmek için kartını seç Papara Card sekmesinde seç ve Aktive Et butonuna tıkla.
 • Anlaşmalı satış noktalarından satın aldığın Papara Card'ını hesabına eklemek istersen Yeni Kart > Papara Card Tanımla seçeneğine tıkla, kart bilgilerini gir ve Aktive Et butonuna tıkla.
 • Metal Card'ını aktifleştirmek istersen kartını seç ve Aktive Et butonuna tıkla.
 • Koleksiyon Kart eklemek istersen Yeni Kart > Koleksiyon Kart Tanımla seçeneğine tıkla, kart bilgilerini gir ve Aktive Et butonuna tıkla.

Hepsi bu kadar! Kartını alışverişlerinde kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Card'ınla istediğin platforma abone olabilirsin ve mevcut aboneliklerini Papara Card menüsünden kartını seçerek kontrol edebilirsin.

Papara Black / Gray / Rose / Almond / Teal Card ücretsizdir.

Papara Card'ını satış noktalarından 5 TL ödeyerek satın alıp kartını aktif hale getirdiğinde, kart ücreti hesabına iade edilir. Bir yıl içinde en fazla iki kart için kart ücret iadesi yapılır.

Metal Card'ını 999,90 TL, Taraftar Kart ve Koleksiyon Kart'ını 99,90 TL ödeyerek satın alabilirsin.

Papara.com ya da mobil uygulaması üzerinden yapacağın ilk Papara Card başvurundan herhangi bir kargo ücreti alınmaz, sonraki isteyeceğin Papara Card’lar için kargo ücreti bedeli 20 TL’dir.

Papara Card'lardan satın alma ücreti dışında herhangi bir aylık kart ücreti alınmaz.

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç