Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

İnternet harcamalarına, güvenli çözüm: Sanal Kart

İnternetten alışveriş yapmak keyifli, Papara Sanal Kart ile aynı zamanda hızlı ve güvenli!

Saniyeler içinde oluşturup kullamaya başlayabileceğin Sanal Kart için harcama limiti belirler, limit dahilinde harcama yaparsın.

Papara Hesabı Aç

Cashback ile harcadıkça anında nakit kazan.

Kampanya süresi, koşul, şart takip etmeden, hangi tarihe kadar, nerede harcayabilirim diye endişelenmeden, sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazan.

Bu Cashback Programı 1 Nisan - 30 Haziran arasında geçerlidir.

Senin Papara Card'ın Hangisi?

Sıkça Sorulan Sorular

Papara Sanal Kart oluşturabilmek için onaylı veya sözleşmeli hesap sahibi olman gerekir. Papara.com veya uygulamadan giriş yaparak Papara Card > Yeni Kart > Sanal Kart Oluştur adımlarından sanal kartını oluşturabilirsin.


Her ay iki sanal kart ücretsizdir. Ayda en fazla 10 adet Sanal Kart veya Hayalet Sanal Kart oluşturabilirsin. İkinci karttan sonra oluşturacağın her kart için 1 TL ücret alınır. 


Papara Sanal Kart, saniyeler içinde oluşturup anında kullanmaya başlayabileceğin, Papara hesabındaki parayı tüm internet harcamalarında kullanabileceğin bir sanal karttır.

  • Kartı oluştururken istersen harcama limiti oluşturabilir ve kartına isim verebilirsin.
  • Hesap türünden bağımsız şekilde Sanal Kart oluşturabilirsin. 
  • Papara.com veya uygulamadan giriş yaparak Papara Card > Yeni Kart > Sanal Kart Oluştur adımlarından sanal kartını oluşturabilirsin.

Papara Sanal Kart’ını oluşturduktan sonra kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV bilgilerini görüntüleyebilirsin.

Sanal Kart’ını online alışverişlerde güvenle kullanabilir, dilersen kartına aylık veya haftalık limit tanımlayabilirsin.

Sanal Kart’ın ile yaptığın harcamaları Papara Card > Papara Sanal Kart adımlarını takip ederek ‘Son İşlemler’ kısmından inceleyebilirsin.

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç