Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Joker Card Papara’da

Özel tasarım Joker Card ile tarzını yansıt.

Joker Card tüm Papara Card’lar gibi seni asla borçlandırmaz, hesaptaki bakiyeyi kullanır. Cashback ile harcadıkça anında nakit kazandırır.

Papara Hesabı Aç

Farkını ortaya koy

Batman’in ezeli rakibi, Gotham şehrinin anti-kahramanı Joker’in hayranıysan Papara Joker Card tam sana göre. Özel tasarımıyla sınırlı sayıda üretilen Joker Card’ı hesabına tanımlayarak hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Koleksiyon Kart, Papara’nın sınırlı sayıda ürettiği, özel tasarıma sahip, lisansı ürünleri kapsayan kart ürünlerinin genel adıdır. Batman Card, Joker Card ve Harley Quinn Card ile devam eden Koleksiyon kart heyecanı, şimdi de DC karakterlerinin hız ve güç konusundaki öncüsü Flash'tan ilham alan Flash Card ile devam ediyor.

 • Dünyanın her yerinde alışveriş yapabilirsin.
 • Koleksiyon Kartları Papara uygulamasından ya da papara.com üzerinden 99,90 TL karşılığında satın alabilirsin. Satın aldığın kart seçtiğin adrese ücretsiz olarak gönderilecektir.
 • Kartı kullanmaya başlamak için  papara.com veya mobil uygulamadan kartı hesabına tanımlaman gerekir. Papara Card > Yeni Kart > Koleksiyon Kart adımından kartını tanımlayabilirsin.
 • Onaylı hesaba geçmen durumunda Papara Card harcamalarından Cashback kazanabilirsin.
 • Sözleşmeli hesap sahibiysen tüm ATM'lerden para çekebilirsin. Üstelik Akbank ATM’leri tamamen ücretsiz.
 • Koleksiyon Kart bakiyen Papara hesap bakiyene bağlıdır, hesabındaki bakiye kadar harcama yapabilirsin.

Papara (Black, Gray, Rose, Almond, Teal) Card: Papara hesabın üzerinden Papara Card menüsüne girip, dilediğin rengi seçerek talep edebilirsin. Daha önce papara.com ya da mobil uygulaması üzerinden bir kart istemediysen Papara Card’ın ücretsiz olarak adresine teslim edilir. Bunun yanında anlaşmalı satış noktalarından dilediğin rengi 5 TL karşılında satın alabilirsin. Satış noktasından aldığın Papara Card'ı aktive ettiğinde 5 TL hesabına iade edilecek. 

Metal Card: Metal Card'ı tek seferlik 999,90 TL ödeme karşılığında papara.com ya da mobil uygulamasından satın alabilirsin. Kartın ücretsiz olarak adresine teslim edilir.

Taraftar Kart: Taraftar Kartları (BJK Card, TS Card) tek seferlik 99,90 TL kart ücretini ödeyerek satın alabilirsin. Kartını Papara hesabına giriş yaparak Papara Card menüsü üzerinden talep edebilirsin. Kartın ücretsiz olarak adresine teslim edilir.

Koleksiyon Kart: Koleksiyon Kartları (Batman Card, Joker Card, Harley Quinn Card, Flash Card) tek seferlik 99,90 TL kart ücretini ödeyerek satın alabilirsin. Kartını Papara hesabına giriş yaparak Papara Card menüsü üzerinden talep edebilirsin. Kartın ücretsiz olarak adresine teslim edilir.

Sanal Kart: Sanal Kart'ı Papara hesabına giriş yaparak Papara Card menüsü üzerinden anında oluşturup kullanabilirsin.

Hayalet Sanal Kart: Hayalet Sanal Kart'ı Papara hesabına giriş yaparak Papara Card menüsü üzerinden anında oluşturabilirsin.

Hediye Kartı: Hediye Kart'ı Papara hesabına giriş yaparak Papara Card menüsü üzerinden anında oluşturabilirsin.

Papara Edu Card: Kartını anlaşmalı satış noktalarından 5 TL karşılığında alabilirsin. Edu Card'ını hesabında aktive ettiğinde ödediğin ücret anında iade edilir. 

Papara Card alabileceğin anlaşmalı satış noktaları; 

 • CarrefourSA
 • Trendyol
 • Hepsiburada
 • D&R
 • Hakmar (Hakmar Express mağazaları dahil değildir.)
 • Teknosa
 • ŞOK

Edu Card alabileceğin anlaşmalı satış noktaları; 

 • CarrefourSA
 • D&R

Papara Black / Gray / Rose / Almond / Teal Card ücretsizdir.

Papara Card'ını satış noktalarından 5 TL ödeyerek satın alıp kartını aktif hale getirdiğinde, kart ücreti hesabına iade edilir. Bir yıl içinde en fazla iki kart için kart ücret iadesi yapılır.

Metal Card'ını 999,90 TL, Taraftar Kart ve Koleksiyon Kart'ını 99,90 TL ödeyerek satın alabilirsin.

Papara.com ya da mobil uygulaması üzerinden yapacağın ilk Papara Card başvurundan herhangi bir kargo ücreti alınmaz, sonraki isteyeceğin Papara Card’lar için kargo ücreti bedeli 20 TL’dir.

Papara Card'lardan satın alma ücreti dışında herhangi bir aylık kart ücreti alınmaz.

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç