Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

BalKart bakiye yüklemeni 7/24 Papara hesabından yap!

Papara ile dilediğin zaman BalKart’ına bakiye yükle. 

BalKart’ını Papara hesabına kaydet, yüklemeni yap, geçmiş işlemlerini kolayca görüntüle.

Papara Hesabı Aç

Papara ile kullanabileceğin diğer ulaşım kartlarını yakından tanı.

Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeler > Balkart menüsünden Balkart’ının ön yüzünde bulunan 16 haneli kart numarasını veya arka yüzünde bulunan 04’le başlayıp 80’le biten 14 haneli seri numarasını girerek yükleme yapabilirsin. 

Dilersen uygulama üzerinden Kare Kodu Tarat diyerek Balkart’ının arkasında yer alan kare kod ile Balkart numaranı girerek yükleme yapabilirsin. 

NFC destekli Android ve iOS cihazlarda Balkart’ının numarasının otomatik olarak algılanması için Balkart’ını telefonuna dokundurman yeterli.  

Yükleme talimatından önce Balıkesir Balkart’ının mevcut bakiyesini görüntüleyebilir, ihtiyacına göre yükleme yapabilirsin. Yüklemek istediğin tutar Türk lirası olarak hesap bakiyenden düşer. 

Balkart’ına yükleme talimatı verdikten sonra, işlemin Balkart sayfasında Bekleyen İşlem olarak görünür. Balkart online para yükleme talimatını tamamlamak için şu adımları izle: 

Bekleyen İşlem butonuna dokun.  

Açılan sayfada Bekleyen Talimatı Yükle butonuna dokun ve işlemini telefonunun NFC özelliği ile tamamla. 

Eğer telefonun NFC desteği yoksa Balkart’ını otomatik dolum cihazına ya da akıllı duraklardaki talimat yükleme noktalarına okutarak yüklemeni tamamlayabilirsin. 

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç