Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Papara IBAN ile tanış

Çok istedin, “Papara’da IBAN var mı?” diye sordun ve beklediğin an geldi. Artık Papara’da IBAN var. IBAN’ını öğren, kullanmaya başla!

Papara IBAN seni bekliyor. IBAN’ını kopyala, paylaş para transfer işlemlerini hızlıca yap. Dilersen Kolay Adres tanımla, tüm bankalardan Papara IBAN’ına 7/24 anında para al. Dilediğin Kolay Adres'e 7/24 ücretsiz para gönder.

Papara Hesabı Aç

Kolay Adres kolaylığıyla tanış

Papara, IBAN'ına nasıl Kolay Adres tanımlayacağını, Kolay Adres’e nasıl para göndereceğini keşfet.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, gönderebilir. Tek seferde en fazla 100.000 TL transfer limitini aşmaması gerektiğini paylaşmayı unutma. Daha yüksek bir tutar göndermek için birden fazla işlem yapabilir.

Banka hesabından Papara hesabına kolayca ve saniyeler içinde Papara IBAN ile para yatırmak için şu adımları izle: 

  1. Papara hesabına giriş yap ve ana sayfada Türk Lirası hesabına ait bakiye bilginin hemen altında altında yer alan IBAN'ına dokun.
  2. “Panoya kopyalandı” bildirimini gördükten sonra mobil bankacılık uygulamana gir. 
  3. IBAN’a para transferi adımlarını izle. 
  4. IBAN’ını yapıştır, alıcı adı olarak kendi adını yaz.
  5. Merkez Bankası'nın belirlediği FAST para transferi limiti olan 100.000 TL'yi aşma. 100.000 TL üzeri para yatırmak istiyorsan birden fazla işlem yapabilirsin.
  6. Papara IBAN'ını kullandığında transfer açıklamasına Papara numaranı yazman gerekmez.
  7. Tüm adımları tamaladıktan sonra işlemi onayla.

Hepsi bu kadar. Banka hesabından Papara hesabına, IBAN’ını kullanarak para yatırdın. Bu sayede Papara IBAN nerede yazar?sorusunun yanıtını da bulmuş oldun. 

Unutma, işleminin FAST ile saniyeler içinde gerçekleşmesi için tek seferde en fazla ₺100.000 yatırabilirsin. Bu tutardan fazla tutarlarda para yatırmak istiyorsan, aynı işlemi birden fazla kez gerçekleştirebilirsin. 

Anasayfa Türk Lirası hesabında yer alan "Çek/Yatır" butonuna tıklayıp "Kendi IBAN’ına Yatır" adımını izleyerek aylık Papara IBAN’ına para yatırma kalan limitini görebilirsin. Ücretler & Limitler sayfasından, hesap türüne göre gelen tutar limitini görebilirsin. 

Tek seferde 100.000 TL ve altında dilediğin tutarı 7/24 saniyeler içinde Papara IBAN'ına gönderebilirsin. Daha yüksek bir tutar yatırmak için birden fazla işlem yapabilirsin.
Ayrıca, Papara IBAN'ını kullanarak Papara hesabına para yatırırken aylık gelen tutar limiti uygulanır.

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç