Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Trabzonspor taraftarlarına özel TS Card

Kuzeyin çocuklarına özel Trabzonspor taraftar kartı TS Card, Papara'da.

TS Card'ın Trabzonspor taraftarlarına özel ayrıcalıklarıyla borçlanmadan harca, Cashback ile anında nakit kazan, çekilişlere katıl, takımının yanında ol!

Papara Hesabı Aç

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Taraftar Kart koleksiyon değeri taşıyan, kart sahibine özel cashback, çekiliş ve avantajlar sunan özel tasarımlı bir taraftar kartı ürünüdür. Taraftar Kart'ın tek seferlik kart ücreti ₺99,90'dir. Bunun dışında Taraftar Kart için kart aidatı, aylık kart ücreti gibi ödemeler yapmak gerekmez.

Taraftar Kart'ı Papara’dan satın alabilirsin. Papara’dan Taraftar Kart siparişi vermek için şu adımları izle:  

  • Papara Card > Yeni Kart adımına git. 
  • Taraftar Kart’ı seç ve Taraftar Kart Satın Al/Tanımla butonuna dokun. 
  • Taraftar Kart Satın Al butonuna dokun.  
  • Dilediğin Taraftar Kart'ı seç.
  • Adresini seç. 
  • İşlemini onayla. 

Hepsi bu kadar. Tek seferlik kart ücreti ₺99,90 Papara hesabından çekilir, kartın hazırlandıktan sonra seçtiğin adrese gönderilir. Tüm aşamaları Papara’dan takip edebilirsin.  

Taraftar Kart, Papara Card’ın tüm özelliklerini taşır. Yurt içinde, yurt dışında ve internette tüm harcamalarda kullanılabilir, Cashback ile harcadıkça anında nakit kazandırır. Ayrıca Taraftar Kart ile ATM’lerden para çekme/yatırma işlemleri de yapılabilir. Temassız özelliklidir.  

 

Papara Taraftar Kart ailesi içinde Beşiktaş JK taraftarlarına ayrıcalıklar sunan BJK Card ve Trabzonspor taraftarlarına özel ayrıcalıklar sunan TS Card bulunur.

 

BJK Card, Beşiktaş taraftarlarına Kartal Yuvası'nda geçerli %10 cashback ve özel ayrıcalıklar sunar. BJK Card sahibi Beşiktaş taraftarları maç bileti, forma gibi hediyelerin verildiği çekilişlere katılma şansı yakalar.

 

TS Card, Trabzonspor taraftar kartı olarak, Trabzonsporlulara çeşitli ayrıcalıklar da sunar. Taraftarlar TS Card ile Trabzonspor alışverişlerinde %10 Cashback’ten yararlanabilir; Trabzonspor maç bileti ve forma çekilişlerine katılabilir.

Taraftar Kart, Papara'nın kulüp ve takım taraftarları için geliştirdiği ön ödemeli kart ürünlerinin ortak adıdır. Papara Taraftar Kart ailesi içinde Beşiktaş JK taraftarlarına ayrıcalıklar sunan BJK Card ve Trabzonspor taraftarlarına özel ayrıcalıklar sunan TS Card bulunur.


Taraftar Kart, Papara Cardların tüm özelliklerini taşır. Dünyanın her yerinde ve online alışverişlerde kullanılabilen temassız özellikli kart ile ATM’den para çekme/yatırma işlemleri gerçekleştirilebilir. Üç ayda bir yenilenen Cashback markalarında harcadıkça anında nakit kazandıran Taraftar Kart için aylık kart ücreti ödemek gerekmez.

Papara Card özelliklerinin yanı sıra, Taraftar Kart sahibi kullanıcılarımız kart sahibine özel cashback, çekiliş ve avantajlardan faydalanabilirler.