Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Urfa Kart bakiye yüklemeni 7/24 Papara hesabından yap!

Papara ile dilediğin zaman Urfa Kart’ına bakiye yükle. 

Urfa Kart’ını Papara hesabına kaydet, yüklemeni yap, geçmiş işlemlerini kolayca görüntüle.

Papara Hesabı Aç

Papara ile kullanabileceğin diğer ulaşım kartlarını yakından tanı.

Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeler > Urfa Kart menüsünden Urfa Kart’ının ön yüzünde bulunan 16 haneli kart numarasını veya arka yüzünde bulunan 04’le başlayıp 80’le biten 14 haneli seri numarasını girerek yükleme yapabilirsin. 

Dilersen uygulama üzerinden Kare Kodu Tarat diyerek Urfa Kart’ının arkasında yer alan kare kod ile Urfa Kart numaranı girerek yükleme yapabilirsin. 

NFC destekli Android ve iOS cihazlarda Urfa Kart'ının numarasının otomatik olarak algılanması için Urfa Kart'ını telefonuna dokundurman yeterli.  

Yükleme talimatından önce Urfa Kart'ının mevcut bakiyesini görüntüleyebilir, ihtiyacına göre yükleme yapabilirsin. Yüklemek istediğin tutar Türk lirası olarak hesap bakiyenden düşer. 

Urfa Kart’ına yükleme talimatı verdikten sonra, işlemin Urfa Kart sayfasında Bekleyen İşlem olarak görünür. Urfa Kart online para yükleme talimatını tamamlamak için şu adımları izle: 

Bekleyen İşlem butonuna dokun.  

Açılan sayfada Bekleyen Talimatı Yükle butonuna dokun ve işlemini telefonunun NFC özelliği ile tamamla. 

Eğer telefonun NFC desteği yoksa Urfa Kart'ını otomatik dolum cihazına ya da akıllı duraklardaki talimat yükleme noktalarına okutarak yüklemeni tamamlayabilirsin. 

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç