PaparaPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle
Logo

Kategoriler

YükleniyorLütfen bekle…

Cashback>Ne kadar kazanç elde edebilirim?

Ne kadar kazanç elde edebilirim?

Her anlaşmalı markanın veya kategorinin kendi oranı ve bu oranda alabileceğin aylık Cashback hakkın var. 

Aylık olarak her marka veya kategorideki hakkının hepsini alabilirsin. Örnek Cashback kurguları aşağıda yer alıyor.

Trendyol – Her ay en fazla 50 TL kazanabilirsin.


Trendyol’da Papara Card’ın ile yapacağın toplam 1000 TL’ye kadar olan harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. 500 TL’lik Trendyol harcaması yaparsan 25 TL, 1000 TL’lik Trendyol harcaması yaparsan 50 TL Cashback kazanırsın. 1500 TL’lik harcama yapman durumunda da aylık maksimum 50 TL Cashback kazanabilirsin.


Youtube Premium -   Her ay en fazla 10 TL kazanabilirsin. 


YouTube'da Papara Card'ın ile yapacağın YouTube Premium üyelik harcamasının 10 TL'si hesabına anında nakit olarak geçer. 29,99 TL’lik Youtube Premium üyeliği yaparsan 10 TL Cashback kazanırsın. 


59,90 TL’lik aile paketi üyeliği yapman durumunda da 10 TL Cashback kazanırsın.  (Youtube'un kendi web sitesinden ve Android uygulaması üzerinden yapılan Youtube Premium üyeliklerinde geçerlidir.)


Netflix -  Her ay en fazla 30 TL kazanabilirsin.


Netflix'te Papara Card'ın ile yapacağın üyelik harcamasının 30 TL'si hesabına anında nakit olarak geçer. 63,99 TL’lik Netflix Basic Paket üyeliği yaparsan 30 TL Cashback kazanırsın.


97,99 TL'lik Standart Plan veya 130,99 TL'lik Özel Plan üyeliği yapman durumunda da aylık maksimum 30 TL Cashback kazanabilirsin.


Spotify - Her ay en fazla 10 TL kazanabilirsin.


Spotify'da Papara Card'ın ile yapacağın üyelik harcamasının 10 TL'si hesabına anında nakit olarak geçer. 29,99 TL’lik Spotify Premium üyeliği yaparsan 10 TL Cashback kazanırsın. 


49,99 TL’lik Aile İçin Spotify Premium üyeliği yaparsan da 10 TL Cashback kazanırsın.

Benzer Sorular

Aradığın sorunun yanıtını bulamadın mı?

Paparalıların deneyimlerinden faydalan. Topluluk sayfasında kullanıcılarımız birbirine sorular soruyor, yanıtlıyor. Sen de katıl.

Topluluk'a Sor