Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Kategoriler

YükleniyorLütfen bekle…

Ticari>Papara Ödeme Alma çözümlerini nasıl kullanırım?

Papara Ödeme Alma çözümlerini nasıl kullanırım?

Papara Ödeme Alma çözümlerini kullanabilmek için Papara Ticari Hesap sahibi olman gerekir.

Papara Ticari Hesap sahibiysen, sana özel üye işyeri portalı üzerinden ödeme linkleri oluşturarak Link ile Ödeme Alma’yı, QR oluşturarak QR ile Ödeme Alma’yı kullanabilirsin. Link ve QR üzerinden aldığın ödemeleri de üye işyeri portalı üzerinden takip edebilir, iptal ve iade işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Papara Ticari Hesap sahibiysen ve Sanal POS çözümünden yararlanmak istiyorsan, üye işyeri portalında senin için API ve güvenlik anahtarı oluşturulur. Ardından entegrasyon işlemi tamamlanır. Eğer altyapı sağlayıcısı için anlaşmalı olduğumuz bir şirketle çalışıyorsan, teknik hizmet desteğimizden faydalanırsın. 

Entegrasyon süreci tamamlandığında, web sitenide ve mobil uygulamanda Papara ile Öde butonunu kullanarak müşterilerinin Papara hesaplarından veya ödeme sayfanızda kart bilgisi formu üzerinden kredi/banka ve ön ödemeli kartlardan hızlı, güvenli ve kolay ödeme almaya başlayabilirsin. 

Papara test ortamları, yardımcı araçlar ve entegrasyonla ilgili ayrıntılı bilgiye Ödeme Kabul Entegrasyonu sayfamızdan ulaşabilirsin.

Ayrıca Papara Ticari Hesap sahibiysen, Papara’nın yüz yüze ödeme çözümlerini kapsayan Papara POS’a başvurabilir, Yeni Nesil Yazar Kasa POS (ÖKC), Android POS ve Cep POS çözümlerinden yararlanabilirsin.

Benzer Sorular

Aradığın sorunun yanıtını bulamadın mı?

Paparalıların deneyimlerinden faydalan. Topluluk sayfasında kullanıcılarımız birbirine sorular soruyor, yanıtlıyor. Sen de katıl.

Topluluk'a Sor