Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

İzmirim Kart bakiye yüklemeni 7/24 Papara hesabından yap!

Papara ile dilediğin zaman İzmirim Kart’ına bakiye yükle. 

İzmirim Kart’ını Papara hesabına kaydet, yüklemeni yap, geçmiş işlemlerini kolayca görüntüle.

Papara Hesabı Aç

Papara ile kullanabileceğin diğer ulaşım kartlarını yakından tanı.

Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeler > İzmirim Kart menüsünden İzmirim Kart’ının ön yüzünde bulunan 16 haneli kart numarasını veya arka yüzünde bulunan 04’le başlayıp 80’le biten 14 haneli seri numarasını girerek yükleme yapabilirsin. 

Dilersen uygulama üzerinden Kare Kodu Tarat diyerek İzmirim Kart’ının arkasında yer alan kare kod ile İzmirim Kart numaranı girerek yükleme yapabilirsin. 

NFC destekli Android ve iOS cihazlarda İzmirim Kart'ının numarasının otomatik olarak algılanması için İ İzmirim Kart'ını telefonuna dokundurman yeterli.  

Yükleme talimatından önce İzmirim Kart'ının mevcut bakiyesini görüntüleyebilir, ihtiyacına göre yükleme yapabilirsin. Yüklemek istediğin tutar Türk lirası olarak hesap bakiyenden düşer. 

Aynı ay içinde, Papara'da kayıtlı olan İzmirim Kart'larına en fazla 1500 TL yükleme yapabilirsin. İzmirim Kart’ına tek seferde en fazla 300 TL yükleme yapabilirsin.  

Kişiselleştirilmiş bir İzmirim Kart'a, aylık en fazla toplam 2750 TL, anonim İzmirim Kart'a ise aylık toplam 500 TL dolum yapabilirsin. 

Birden fazla İzmirim Kart’a aynı gün içinde yükleme yapabilirsin. Günlük yükleme yapabileceğin İzmirim Kart limiti 5’tir. 

Papara üzerinden gerçekleştirdiğin yükleme talimatlarını ve tamamlanan yüklemelerini görüntüleyebilirsin. Bunun için Papara’ya gir ve Ödemeler > İzmirim Kart > Geçmiş İşlemler adımlarını takip et. Ancak İzmirim Kart bakiye sorgulama işlemlerini doğrudan Papara’dan yapman mümkün değildir. 

İzmirim Kart’ına yükleme talimatı verdikten sonra, işlemin İzmirim Kart sayfasında Bekleyen İşlem olarak görünür. İzmirim Kart online para yükleme talimatını tamamlamak için şu adımları izle: 

Bekleyen İşlem butonuna dokun.  

Açılan sayfada Bekleyen Talimatı Yükle butonuna dokun ve işlemini telefonunun NFC özelliği ile tamamla. 

Eğer telefonun NFC desteği yoksa İzmirim Kart'ını otomatik dolum cihazına ya da akıllı duraklardaki talimat yükleme noktalarına okutarak yüklemeni tamamlayabilirsin. 

Birkaç saniyede hesap aç

Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde açıp hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Hesabı Aç