Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Kategoriler

YükleniyorLütfen bekle…

Para Yatırma>Banka/Kredi Kartı ile nasıl para yatırma talimatı verebilirim?

Banka/Kredi Kartı ile nasıl para yatırma talimatı verebilirim?

Yatır > Banka/Kredi Kartı ile Yatır menüsünden Para Yatırma Talimatı Ver butonuna tıklayarak Aylık, Haftalık, Günlük, Bakiyem Azaldığında ya da Harcama Yaparken Bakiyem Yetersizse sıklıklarından dilediğini seçerek sana ait kartından para yatırma talimatını oluşturabilirsin.

Bakiyem Azaldığında sıklığı ile Papara hesabının bakiyesi belirleyeceğin limitin altına düştüğünde istediğin tutarda kartından para yatırma işlemi otomatik olarak yapılacaktır.
Harcama Yaparken Bakiyem Yetersizse sıklığı ile Papara hesabının bakiyesi Papara Card harcamların ya da düzenli ödemelerin sırasında yetersiz olduğunda eksik tutar kadar kartından otomatik para yatırma işlemi gerçekleşecektir.

Yatır > Banka/Kredi Kartı ile Yatır menüsünden Para Yatırma Talimatlarım butonuna tıklayarak talimatlarını görüntüleyebilir. Talimatını seçerek talimat detaylarını görüntüleyebilirsin. Talimat detayındaki Son İşlemler  sayfasından talimatına ait işlemlerin durumunu kontrol edebilir, karttan para yatırma işlemi gerçekleşmemiş ise Tekrar Dene butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer Sorular

Aradığın sorunun yanıtını bulamadın mı?

Paparalıların deneyimlerinden faydalan. Topluluk sayfasında kullanıcılarımız birbirine sorular soruyor, yanıtlıyor. Sen de katıl.

Topluluk'a Sor