Papara: Finansal HizmetlerPaparaÜcretsiz - In Google Play
Görüntüle

Deprem bölgesindeki yerel işletmelere komisyonsuz Link Checkout

Depremden etkilenen bir yerel işletmeysen, ₺150.000'ye kadar olan işlemlerinde Papara Link Checkout çözümünden 2023 sonuna kadar komisyon ödemeden yararlanabilirsin.

Ticari Hesaba Başvur

Link Checkout ile Ödeme Al

Papara'da güvenli ödeme linkleri oluşturarak nasıl link ile ödeme alabileceğini öğrenmek için videoyu izle.

Sıkça Sorulan Sorular

Papara Link ile Ödeme Alma, ödeme linki oluşturarak müşterilerinden online ödeme almanı sağlayan ve üye işyerleri için geliştirilen ticari bir üründür.

Papara Ticari Hesap sahibiysen, üye işyeri portalında yer alan Link ile Ödeme Alma bölümünde ürün ve hizmetlerin için tutar, geçerlilik süresi ve açıklama gibi ayrıntıları belirleyerek güvenli ödeme linkleri oluşturabilir, oluşturduğun linki müşterilerine e-posta, SMS, WhatsApp, Instagram gibi iletişim kanalları üzerinden iletebilirsin. Müşterilerin, onlara ilettiğin link üzerinden Papara hesaplarını veya banka/kredi/ön ödemeli kartlarını kullanarak ödeme yapabilir.

 

Papara, Link ile Ödeme Al kullanıcılarından, link ile alınan her ödemede komisyon alır.   

Yalnızca 6 Şubat 2023 ve devamındaki depremlerden etkilenen illerdeki yerel üreticiler Papara’nın Link ile Ödeme Al çözümünden ₺150.000’ye kadar olan işlemlerinde 2023 sonuna kadar komisyonsuz ve ücretsiz bir biçimde yararlanabilir.  

Papara, ticari kullanıcıları için geleneksel finansal çözümlerin yeterli olmadığı durumlarda ihtiyaçlara yanıt verebilecek pek çok çözüm sunuyor. Papara Ödeme Dağıt işletmelere, tedarikçilerine ve diğer paydaşlarına 7/24 kolayca ödeme dağıtabilmesini mümkün kılarken, Papara Link ile Ödeme Al’ın da dâhil olduğu Papara Ödeme Al ürünleri, ödeme almanın hızlı ve güvenli yollarını sunuyor. Ayrıca işletmeleri, Papara Ticari Kart kullanıcısı olarak işletme hesaplarına bağlayabilecekleri veya ayrıca iş odaklı harcamalarında kullanabilecekleri, tamamen kendilerinin kontrol edebildiği bir karta sahip olabiliyor.

Üye iş yeri olma süreciyle ilgili soruların için kurumsal@papara.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsin.